خیریه مهرلیلا رسالت خود را همچون سال های گذشته خدمت رسانی به کودکان می داند، کودکانی با شرایط کم توان جسمی و ذهنی، مبتلا به سرطان و بیماری های خاص، بی سرپرست و بد سرپرست هستند.

مراجعه حضوری با تعیین وقت قبلی

27 48 98 22 (21) 98+

موسس و مدیرعامل

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات از سال ۱۳۸۸ فعالیت های خیرخواهانه خود را شروع کرده و به طور پراکنده و معرفی مددجویان از طرف معتمدین، به نیازمندان خدمات رسانی می کردند. از سال ۱۳۹۰ این فعالیت ها جنبه رسمی و منسجم تری به خود گرفته و هدفمندتر به مددجویان معرفی شده کمک رسانی می شد. با تلاش های مستمر، موسسه خیریه مهرلیلا با تشکیل هیئت مدیره و مدیریت لیلا بلوکات از سال ۱۳۹۱ به موسسه خیریه مهرلیلا شمیرانات نامگذاری شده و با شماره ثبت ۴۱۶۹۸ تاسیس و در سازمان بهزیستی ثبت گردید و با دریافت مجوز رسمی فعالیت خود را به طوری جدی آغاز نمود.

Slogan Green scaled
LeilaBolukat
اعضای محترم

هیئت مدیره خیریه مهرلیلا

اعضای افتخاری

هیئت مدیره خیریه مهرلیلا

Team DMM

دکتر محسن مومنی

پزشک عمومی
Team HB

مهندس حامد بابایی

کارشناس الکترونیک
Team SAA

مهندس سارا احمدآبادی

کارشناسی مدیریت داخلی
Team MAO

مهندس محمدعلی امیدی

کارشناس ارشد کامپیوتر

ماموریت ما

چشم انداز ما

ارزش های ما

خیریه مهرلیلا با مدیریت « لیلا بلوکات » از سال ۱۳۹۱ و با شماره ثبت ۴۱۶۹۸ تاسیس و فعالیت خود را به طوری رسمی آغاز نمود. خیریه مهرلیلا رسالت خود را همچون سال های گذشته خدمت رسانی به کودکان می داند، کودکانی با شرایط کم توان جسمی و ذهنی، مبتلا به سرطان و بیماری های خاص، بی سرپرست و بد سرپرست در مناطق محروم و همچنین کمک هایی بنا به شرایط اضطرار مانند زلزله، سیل و بلایای طبیعی از محورهای اصلی خدمات خیریه مهرلیلا می باشد.

ما معتقدیم جامعه بزرگ و افتخار آفرین ایرانی هرگز نسبت به سایر هموطنان و انسان ها بی‌تفاوت نیست. افراد بسیاری علاقمند هستند به نحوی در فعالیت های خیرخواهانه و انسانی شرکت کنند و بدون شک خیریه مهرلیلا انتخاب خوبی برای اثرگذاری خیرخواهانه و مسئولانه آنان است.

اگر فرزند و یا دوست شما معلول و یا به سرطان، سندروم دان یا بیماری های خاص مبتلا است، فراموش نکنید که خیریه مهرلیلا حامی استوار شماست و همواره شما را در مسیر درمان عزیزتان، مشتاقانه همراهی خواهد کرد.

با عنایت به لطف خدا که همیشه شامل حال ما بوده و هست، بی شک حضور پر رنگ حامیان  مالی، تیم پزشکی و پشتیبانی قطعا از مجموعه عواملی است که توانسته ایم قدم های خوبی برداریم.

ما همواره امیدوارم با همراهی و همدلی شما عزیزان، دست در دست هم قدم های اساسی و بزرگتری برداریم، که این مهم فقط با همبستگی و حمایت همه جانبه مقدور می گردد.

3890
+

پوشش حمایتی خانواده ها

960
+

کمپین های انجام شده

120
+

سال های خدمت

پخش ویدیو
testimonials 05
دیگران

درباره ما چه می گویند...