تجلیل از پزشکان خیر جنوب غرب پایتخت با حضور هنرمندان در برج میلاد

پزشکان خیر جنوب غرب پایتخت با حضور هنرمندان در برج میلاد تجلیل شدند

جمعی از پزشکان خیر مرکز تخصصی درمانی و تصویربرداری خیریه های “امام رضا (ع)” و “مهرلیلا” با حضور هنرمندان کشورمان در برج میلاد تجلیل شدند.

حضور موسسه خیریه “مهرلیلا” در همایش قدردانی از پزشکان خیریه “امام رضا(ع)” اسلامشهر

سالن سعدی مرکز همایش های برج‌ میلاد میزبان تعدادی از پزشکان خیر و خانواده های آنها بود که نسبت به هم نوعان خود بی تفاوت نیستند و از تلاشی برای دستگیری از نیازمندان دریغ نمی کنند. زنان و مردان سپیدپوشی که با همکاری در مرکز تخصصی درمانی و تصویربرداری خیریه امام رضا(ع) تمام توان خود را به کار گرفته اند تا در کنار کمک های درمانی و با حمایت از نیازمندان آنها نیز از امکانات دیگر بهره مند شوند.

در این مراسم دکتر “سعید دادگر” مدیر این مرکز درمانی در جنوب غرب پایتخت، در سخنانی گفت: “امیدواریم بتوانیم فعالیت های خود را توسعه دهیم و این میان مسئولان از خیریه ها و تشکل های مردم نهاد بیشتر حمایت کنند.

همچنین “لیلا بلوکات” بازیگر و رئیس خیریه “مهرلیلا” نیز ضمن قدردانی از مشارکت پزشکان و کادر درمان برای رفع رنج نیازمندان، افزود: “دوست داشتیم در این مراسم در خدمت پرستاران و سایر کادر درمان هم باشیم اما به دلیل محدودیت های کرونایی، این موضوع محقق نشد اما در فرصتی دیگر خدمت این عزیزان خواهیم بود که با ایثارشان سلامت جامعه را رقم می زنند.”

براساس این گزارش اجرای موسیقی زنده “حامد همایون” خواننده، “یوسف کرمی” کمدین و “علی فریادی” استنداپ کمدین از دیگر بخش های این مراسم بود که مورد توجه حاضران قرار گرفت. همچنین در این روز از زحمات و همکاری بیش از ۱۰ نفر از پزشکان همکاری کننده با این موسسه های خیریه تجلیل شد.

13